![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kdceci | |
![]() |
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Japan
|

| 80 | The Silence of the Lambs (1991) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Fight Club (1999) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Top Gun (1986) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Apocalypse Now (1979) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Gladiator (2000) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Pulp Fiction (1994) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Kinsey (2004) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Bend It Like Beckham (2002) - Aug 18, 2009 |
| 75 | The Muppet Movie (1979) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |