![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kdmullen | |
![]() |
Movie Buff - 274 Films Ranked
Member Since: Jan 15, 2007
Location: Canada
|

| 89 | Sunset Blvd. (1950) - Jan 16, 2007 |
| 44 | St. Elmo's Fire (1985) - Jan 16, 2007 |
| 31 | Minority Report (2002) - Jan 16, 2007 |
| 83 | The NeverEnding Story (1984) - Jan 16, 2007 |
| 88 | Donnie Darko (2001) - Jan 16, 2007 |
| 55 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jan 16, 2007 |
| 55 | The Santa Clause (1994) - Jan 16, 2007 |
| 85 | Un Chien Andalou (1929) - Jan 16, 2007 |
| 70 | Pitch Black (2000) - Jan 16, 2007 |
| 55 | Happy Gilmore (1996) - Jan 16, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |