Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kefkakrist
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2006
Location: USA
Recent Rankings
100 American Pie (1999) - Aug 13, 2007
90 American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007
85 Anger Management (2003) - Aug 13, 2007
90 A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007
75 Big Daddy (1999) - Aug 13, 2007
85 The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007
90 Bowling for Columbine (2002) - Aug 13, 2007
85 Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007
95 The Butterfly Effect (2004) - Aug 13, 2007
95 Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kefkakrist. Why not go rank more films, then come back and check it out again?