![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kehanra99 | |
![]() |
Movie Buff - 280 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2010
Location: USA
|

| 70 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Oct 28, 2010 |
| 85 | Friday (1995) - Oct 28, 2010 |
| 70 | Syriana (2005) - Oct 28, 2010 |
| 100 | Good Will Hunting (1997) - Oct 28, 2010 |
| 70 | The Mask (1994) - Oct 28, 2010 |
| 65 | Stuck on You (2003) - Oct 28, 2010 |
| 40 | The Animal (2001) - Oct 28, 2010 |
| 88 | Big (1988) - Oct 28, 2010 |
| 80 | Con Air (1997) - Oct 28, 2010 |
| 100 | American Beauty (1999) - Oct 28, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |