![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kelkor | |
![]() |
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2012
Location: Canada
|

| 88 | The Wicker Man (1973) - Jan 02, 2012 |
| 90 | The Exorcist (1973) - Jan 02, 2012 |
| 78 | Eraserhead (1977) - Jan 02, 2012 |
| 78 | The Rocky Horror Picture Show (1975) - Jan 02, 2012 |
| 90 | The Shining (1980) - Jan 02, 2012 |
| 78 | The Devil's Rejects (2005) - Jan 02, 2012 |
| 80 | Insidious (2010) - Jan 02, 2012 |
| 80 | Sweeney Todd (2006) - Jan 02, 2012 |
| 80 | The Haunting in Connecticut (2009) - Jan 02, 2012 |
| 77 | The Exorcism of Emily Rose (2005) - Jan 02, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |