![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kellenc | |
![]() |
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2010
Location: USA
|

| 70 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Nov 20, 2010 |
| 75 | Wet Hot American Summer (2001) - Nov 20, 2010 |
| 65 | X2: X-Men United (2003) - Nov 20, 2010 |
| 70 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Nov 20, 2010 |
| 79 | Election (1999) - Nov 20, 2010 |
| 70 | Pan's Labyrinth (2006) - Nov 20, 2010 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Nov 20, 2010 |
| 70 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Nov 20, 2010 |
| 65 | Thank You for Smoking (2006) - Nov 20, 2010 |
| 65 | Wedding Crashers (2005) - Nov 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |