![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kellerrdavis | |
![]() |
Movie Buff - 143 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Little Mermaid (1989) - Jul 18, 2009 |
| 70 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Jul 18, 2009 |
| 86 | School of Rock (2003) - Jul 18, 2009 |
| 85 | Corpse Bride (2005) - Jul 18, 2009 |
| 92 | Titanic (1997) - Jul 18, 2009 |
| 60 | Stuart Little (1999) - Jul 18, 2009 |
| 83 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Jul 18, 2009 |
| 85 | Jumanji (1995) - Jul 18, 2009 |
| 90 | Peter Pan (1953) - Jul 18, 2009 |
| 97 | Toy Story (1995) - Jul 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |