Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kelpy
Movie Buff - 345 Films Ranked
Member Since: Jan 29, 2010
Location: Sofia/Plovdiv, Bulgaria
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
69 One Day (2011) - Jan 27, 2012
90 The Island (2011) - Jan 22, 2012
72 Like Crazy (2011) - Jan 22, 2012
90 Melancholia (2011) - Jan 17, 2012
75 Tilt (2010) - Nov 27, 2011
79 Casino Royale (2006) - Oct 28, 2011
80 Soul Kitchen (2009) - Oct 23, 2011
76 Midnight in Paris (2011) - Oct 22, 2011
85 Skhizein (2008) - Oct 20, 2011
72 Crazy, Stupid, Love (2011) - Oct 13, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kelpy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?