Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kemalm
Movie Buff - 154 Films Ranked
Member Since: Oct 27, 2010
Location: Turkey
Recent Rankings
64 Good Luck Chuck (2007) - Oct 28, 2010
85 Süt kardesler (1976) - Oct 28, 2010
90 Tosun Pasa (1976) - Oct 28, 2010
90 Kibar Feyzo (1978) - Oct 28, 2010
75 Abimm (2009) - Oct 28, 2010
80 The Godfather: Part III (1990) - Oct 28, 2010
98 The Godfather: Part II (1974) - Oct 28, 2010
94 The Godfather (1972) - Oct 28, 2010
92 The Last Samurai (2003) - Oct 28, 2010
88 Cicek abbas (1982) - Oct 28, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kemalm. Why not go rank more films, then come back and check it out again?