![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kenbot | |
![]() |
Flick Fan - 74 Films Ranked
Member Since: Aug 12, 2008
Location: UK
|

| 20 | Eurotrip (2004) - Sep 20, 2008 |
| 50 | Knocked Up (2007) - Sep 20, 2008 |
| 85 | The Iron Giant (1999) - Sep 20, 2008 |
| 20 | High Fidelity (2000) - Sep 20, 2008 |
| 95 | Magnolia (1999) - Sep 20, 2008 |
| 95 | The Good Shepherd (2006) - Sep 20, 2008 |
| 95 | Das Boot (1981) - Sep 20, 2008 |
| 85 | Starship Troopers (1997) - Sep 20, 2008 |
| 75 | Brick (2005) - Sep 20, 2008 |
| 90 | A History of Violence (2005) - Sep 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |