Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The Prestige (2006)
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
kenji
Flick Fan - 62 Films Ranked
Member Since: Sep 9, 2008
Location: UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
79 Distant - Sep 27, 2008
73 The Vanishing - Sep 24, 2008
76 Unfaithfully Yours - Sep 23, 2008
41 Dog Star Man - Sep 23, 2008
91 The Red Shoes - Sep 09, 2008
92 The Thief of Bagdad - Sep 09, 2008
90 The Lady Eve - Sep 09, 2008
93 Apocalypse Now - Sep 09, 2008
39 Taxi Driver - Sep 09, 2008
93 Im Lauf der Zeit - Sep 09, 2008
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kenji. Why not go rank more films, then come back and check it out again?