![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kennyGS13 | |
![]() |
Film Freak - 529 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Spread (2009) - May 02, 2010 |
| 5 | 2012 (2009) - Feb 16, 2010 |
| 50 | The Lovely Bones (2009) - Feb 16, 2010 |
| 95 | A Christmas Carol (2009) - Feb 16, 2010 |
| 70 | The Road (2009) - Feb 16, 2010 |
| 20 | Where the Wild Things Are (2009) - Feb 16, 2010 |
| 70 | Requiem for a Dream (2000) - Feb 16, 2010 |
| 75 | Deep Impact (1998) - Feb 16, 2010 |
| 85 | Sherlock Holmes (2009) - Feb 16, 2010 |
| 100 | Avatar (2009) - Feb 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |