kentaro

kentaro
Movie Buff - 363 Film Ratings
Member Since: 27 Sep 2010
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 39% Anger Management (2003) - Rated 12 Oct 2010
68 23% George of the Jungle (1997) - Rated 12 Oct 2010
78 35% Legally Blonde (2001) - Rated 12 Oct 2010
67 21% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 12 Oct 2010
85 52% Conan the Destroyer (1984) - Rated 12 Oct 2010
93 80% Avatar (2009) - Rated 12 Oct 2010
67 21% Ghost Ship (2002) - Rated 12 Oct 2010
87 60% Zack and Miri Make a Porno (2008) - Rated 12 Oct 2010
87 60% Vampire Hunter D (2000) - Rated 12 Oct 2010
94 81% Stardust (2007) - Rated 12 Oct 2010