kernyster

kernyster
Movie Buff - 105 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2006
Location: Slovakia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 73% Sky High (2005) - Rated 14 Aug 2007
80 55% Paycheck (2003) - Rated 14 Aug 2007
60 13% The Interpreter (2005) - Rated 14 Aug 2007
45 3% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
70 29% Payback (1999) - Rated 14 Aug 2007
90 83% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
90 83% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
75 39% Bulletproof Monk (2003) - Rated 14 Aug 2007
80 55% Swordfish (2001) - Rated 14 Aug 2007
80 55% How High (2001) - Rated 14 Aug 2007