Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kev
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2009
Location: Ireland
Recent Rankings
80 Crocodile Dundee (1986) - Jul 19, 2009
65 American Pie (1999) - Jul 19, 2009
65 Walk the Line (2005) - Jul 19, 2009
65 Night at the Museum (2006) - Jul 19, 2009
75 The Cable Guy (1996) - Jul 19, 2009
90 Delicatessen (1991) - Jul 19, 2009
55 Dude, Where's My Car? (2000) - Jul 19, 2009
80 American Graffiti (1973) - Jul 19, 2009
70 Coach Carter (2005) - Jul 19, 2009
90 Batman Begins (2005) - Jul 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kev. Why not go rank more films, then come back and check it out again?