kevandcare

kevandcare
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 86% Lost in Translation (2003) - Rated 12 Feb 2012
10 26% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Rated 12 Feb 2012
10 26% Intolerable Cruelty (2003) - Rated 12 Feb 2012
9% Little Man (2006) - Rated 12 Feb 2012
9% Finding Nemo (2003) - Rated 12 Feb 2012
50 50% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 12 Feb 2012
30 36% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 12 Feb 2012
40 41% Kick-Ass (2010) - Rated 12 Feb 2012
9% Spy Kids 3-D: Game Over (2003) - Rated 12 Feb 2012
100 97% The Big Lebowski (1998) - Rated 12 Feb 2012