![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kgf | |
![]() |
Flick Fan - 88 Films Ranked
Member Since: May 10, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |
| 65 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Bachelor (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Bone Collector (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Bourne Supremacy (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |