![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
khaotica | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 50 | Bicentennial Man (1999) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Stargate (1994) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 18, 2009 |
| 60 | X-Men (2000) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Deep Impact (1998) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Planet of the Apes (2001) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Star Trek: First Contact (1996) - Aug 18, 2009 |
| 40 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Cube (1997) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |