Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kharagh
Cinema Addict - 1066 Films Ranked
Member Since: Jan 16, 2009
Location: Sofia, Bulgaria
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 Fight Club (1999) - Jan 05, 2011
80 The Social Network (2010) - Jan 04, 2011
60 28 Weeks Later... (2007) - Dec 26, 2010
70 Buried (2010) - Dec 26, 2010
95 Black Swan (2010) - Dec 26, 2010
70 The Town (2010) - Dec 26, 2010
70 Easy A (2010) - Dec 26, 2010
40 Paranormal Activity (2009) - Dec 26, 2010
60 Bottle Shock (2008) - Dec 26, 2010
95 Inception (2010) - Dec 26, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kharagh. Why not go rank more films, then come back and check it out again?