![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kian | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Jan 10, 2011
Location: tehran, tehran, Iran
|
|
Bio: I love music & movie & like most of art(photography,painting,design&...)
| |

| 80 | Ten (2002) - Jan 21, 2011 |
| 80 | The Wrestler (2008) - Jan 21, 2011 |
| 75 | No One Knows About Persian Cats (2009) - Jan 21, 2011 |
| 78 | Zift (2008) - Jan 11, 2011 |
| 88 | Twentynine Palms (2003) - Jan 11, 2011 |
| 90 | Eyes Wide Shut (1999) - Jan 11, 2011 |
| 80 | 13 Tzameti (2005) - Jan 11, 2011 |
| 90 | Requiem for a Dream (2000) - Jan 11, 2011 |
| 100 | Mulholland Drive (2001) - Jan 10, 2011 |
| 90 | 8½ (1963) - Jan 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |