![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kidpower2001 | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2006
Location: USA
|

| 60 | Moulin Rouge! (2001) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Coach Carter (2005) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Hulk (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | El Mariachi (1993) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Capote (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007 |
| 5 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - Aug 13, 2007 |
| 90 | A History of Violence (2005) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Trainspotting (1996) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |