kiezer

kiezer
Movie Buff - 183 Film Ratings
Member Since: 02 Aug 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 93% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 14 Oct 2012
99 93% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 14 Oct 2012
80 62% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 14 Oct 2012
67 40% National Treasure (2004) - Rated 14 Oct 2012
70 46% Hostage (2005) - Rated 14 Oct 2012
90 79% The Artist (2011) - Rated 14 Oct 2012
70 46% Bambi (1942) - Rated 14 Oct 2012
67 40% Rambo: First Blood Part II (1985) - Rated 14 Oct 2012
60 30% A Beautiful Mind (2001) - Rated 14 Oct 2012
82 63% Oldboy (2003) - Rated 14 Oct 2012