![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kiijkasa | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 82 | Mission: Impossible (1996) - Jan 24, 2009 |
| 83 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Jan 24, 2009 |
| 80 | Forrest Gump (1994) - Jan 24, 2009 |
| 83 | Spirited Away (2002) - Jan 24, 2009 |
| 67 | Mission to Mars (2000) - Jan 17, 2009 |
| 72 | Catch Me If You Can (2002) - Jan 17, 2009 |
| 80 | The Bourne Supremacy (2004) - Jan 17, 2009 |
| 35 | 50 First Dates (2004) - Jan 17, 2009 |
| 60 | Moulin Rouge! (2001) - Jan 17, 2009 |
| 33 | Batman & Robin (1997) - Jan 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |