![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kikiooo929 | |
![]() |
Movie Buff - 170 Films Ranked
Member Since: Jul 17, 2010
Location: USA
|

| 80 | Stuart Little 2 (2002) - Aug 06, 2010 |
| 75 | Coyote Ugly (2000) - Aug 06, 2010 |
| 30 | Wayne's World 2 (1993) - Aug 06, 2010 |
| 90 | Casino (1995) - Aug 06, 2010 |
| 0 | French Kiss (1995) - Aug 06, 2010 |
| 0 | Alien 3 (1992) - Aug 06, 2010 |
| 85 | Good Will Hunting (1997) - Aug 06, 2010 |
| 85 | American Pie 2 (2001) - Aug 06, 2010 |
| 80 | Armageddon (1998) - Aug 06, 2010 |
| 100 | Legally Blonde (2001) - Aug 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |