killcare

killcare
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 19 Apr 2012
Location: NSW, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Love quality BBC Documentaries & Foreign Films

more Recent Ratings

68 30% Touching the Void (2003) - Rated 19 Apr 2012
75 48% The Story of the Weeping Camel (2003) - Rated 19 Apr 2012
59 14% Cave of Forgotten Dreams (2011) - Rated 19 Apr 2012
55 8% Encounters at the End of the World (2008) - Rated 19 Apr 2012
76 56% Man on Wire (2008) - Rated 19 Apr 2012
82 83% Sicko (2007) - Rated 19 Apr 2012
77 59% The Cove (2009) - Rated 19 Apr 2012
81 77% Bowling for Columbine (2002) - Rated 19 Apr 2012
81 77% Born Into Brothels (2004) - Rated 19 Apr 2012
67 27% The War on Democracy (2007) - Rated 19 Apr 2012