![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
killuminati | |
![]() |
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Aug 26, 2009
Location: USA
|

| 90 | The Machinist (2004) - Aug 26, 2009 |
| 65 | Titanic (1997) - Aug 26, 2009 |
| 65 | Wedding Crashers (2005) - Aug 26, 2009 |
| 75 | Pet Sematary (1989) - Aug 26, 2009 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Aug 26, 2009 |
| 90 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Aug 26, 2009 |
| 90 | The People vs. Larry Flynt (1996) - Aug 26, 2009 |
| 85 | RoboCop (1987) - Aug 26, 2009 |
| 90 | Juno (2007) - Aug 26, 2009 |
| 80 | Babel (2006) - Aug 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |