![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kiluleib | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: Apr 1, 2009
Location: Estonia
|

| 60 | Pearl Harbor (2001) - Apr 27, 2009 |
| 85 | Commando (1985) - Apr 27, 2009 |
| 90 | Battlestar Galactica (2003) - Apr 27, 2009 |
| 85 | 3:10 to Yuma (2007) - Apr 27, 2009 |
| 85 | Rambo (2008) - Apr 27, 2009 |
| 90 | Predator (1987) - Apr 27, 2009 |
| 80 | Live Free or Die Hard (2007) - Apr 27, 2009 |
| 85 | Life of Brian (1979) - Apr 27, 2009 |
| 95 | Die Hard (1988) - Apr 27, 2009 |
| 85 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Apr 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |