Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kim24
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: Jun 28, 2009
Location: LA, USA
Recent Rankings
92 Black Swan (2010) - Apr 04, 2011
73 Unbreakable (2000) - Mar 21, 2010
70 Dr. Dolittle (1998) - Mar 21, 2010
83 Back to the Future (1985) - Mar 21, 2010
92 Heat (1995) - Mar 21, 2010
76 The Usual Suspects (1995) - Mar 21, 2010
91 Monster (2003) - Mar 21, 2010
62 Gangs of New York (2002) - Mar 21, 2010
60 The Ice Harvest (2005) - Mar 21, 2010
95 Shrek the Third (2007) - Mar 21, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kim24. Why not go rank more films, then come back and check it out again?