Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kimandchris
Movie Buff - 252 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: USA
Recent Rankings
85 Koyaanisqatsi (1982) - Oct 17, 2007
78 Cinema Paradiso (1988) - Oct 17, 2007
70 The Ladykillers (2004) - Oct 17, 2007
70 War of the Worlds (2005) - Oct 17, 2007
80 For a Few Dollars More (1965) - Oct 17, 2007
80 Tremors (1990) - Oct 17, 2007
72 Dead Man (1995) - Oct 17, 2007
75 Corpse Bride (2005) - Oct 17, 2007
90 The Seventh Seal (1957) - Oct 17, 2007
45 Aeon Flux (2005) - Oct 17, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kimandchris. Why not go rank more films, then come back and check it out again?