![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kimbersaur | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2006
Location: USA
|

| 100 | Pan's Labyrinth (2006) - Jul 13, 2008 |
| 95 | Bad Education (2004) - Jul 13, 2008 |
| 100 | Sex, Lies, and Videotape (1989) - Jul 13, 2008 |
| 100 | Lawn Dogs (1997) - Jul 13, 2008 |
| 95 | The Woodsman (2004) - Jul 13, 2008 |
| 95 | Happiness (1998) - Jul 13, 2008 |
| 100 | Talk to Her (2002) - Jul 13, 2008 |
| 95 | El Crimen del padre Amaro (2002) - Jul 13, 2008 |
| 100 | Volver (2006) - Jul 13, 2008 |
| 100 | The Lives of Others (2006) - Jul 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |