![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kimi9088 | |
![]() |
Movie Buff - 281 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2008
Location: lund, skane, Sweden
|
|
Bio: love movies!
| |

| 90 | The Addams Family (1991) - May 29, 2010 |
| 85 | Accepted (2006) - May 29, 2010 |
| 85 | Absolute Power (1997) - May 29, 2010 |
| 80 | Abandon (2002) - May 29, 2010 |
| 100 | 9/11 (2002) - May 29, 2010 |
| 100 | 2 Days in Paris (2007) - May 29, 2010 |
| 90 | Adaptation. (2002) - May 29, 2010 |
| 90 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - May 29, 2010 |
| 100 | The Abyss (1989) - May 29, 2010 |
| 90 | 8MM (1999) - May 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |