![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kingcream | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jun 1, 2009
Location: USA
|
|
Bio: ==
| |

| 88 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Jun 01, 2009 |
| 90 | Donnie Darko (2001) - Jun 01, 2009 |
| 90 | Casino (1995) - Jun 01, 2009 |
| 89 | Big Fish (2003) - Jun 01, 2009 |
| 89 | The Wrestler (2008) - Jun 01, 2009 |
| 94 | Fight Club (1999) - Jun 01, 2009 |
| 96 | The Godfather (1972) - Jun 01, 2009 |
| 91 | Dog Day Afternoon (1975) - Jun 01, 2009 |
| 90 | Hotel Rwanda (2004) - Jun 01, 2009 |
| 94 | Batman Begins (2005) - Jun 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |