![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kingjank | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Alexandria, Virginia, USA
|

| 80 | The Goonies (1985) - Aug 19, 2009 |
| 65 | The Simpsons Movie (2007) - Aug 19, 2009 |
| 30 | Star Trek: Generations (1994) - Aug 19, 2009 |
| 60 | Short Circuit (1986) - Aug 19, 2009 |
| 60 | Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Aug 19, 2009 |
| 50 | Bewitched (2005) - Aug 19, 2009 |
| 40 | Scary Movie 2 (2001) - Aug 19, 2009 |
| 20 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Sin City (2005) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |