![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kingluc | |
![]() |
Flick Fan - 85 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2012
Location: Argentina
|

| 55 | 30 Minutes or Less (2011) - Jan 22, 2012 |
| 30 | Contagion (2011) - Jan 22, 2012 |
| 70 | Body Double (1984) - Jan 19, 2012 |
| 70 | The Karate Kid (1984) - Jan 19, 2012 |
| 65 | The Shining (1980) - Jan 19, 2012 |
| 50 | Gangs of New York (2002) - Jan 19, 2012 |
| 80 | Tombstone (1993) - Jan 19, 2012 |
| 78 | The Aviator (2004) - Jan 19, 2012 |
| 70 | Top Gun (1986) - Jan 19, 2012 |
| 70 | The Magnificent Seven (1960) - Jan 19, 2012 |
| Directors | Brian De Palma |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |