![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kingluscious | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 85 | Galaxy Quest (1999) - Aug 18, 2009 |
| 85 | I Love You, Man (2009) - Aug 18, 2009 |
| 20 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 18, 2009 |
| 40 | Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006) - Aug 18, 2009 |
| 60 | X-Men (2000) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Face/Off (1997) - Aug 18, 2009 |
| 95 | The Prestige (2006) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 18, 2009 |
| 80 | The Little Mermaid (1989) - Aug 18, 2009 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |