![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kingyippie | |
![]() |
Movie Buff - 112 Films Ranked
Member Since: Nov 17, 2010
Location: USA
|

| 97 | The Great Escape (1963) - Nov 17, 2010 |
| 92 | Willow (1988) - Nov 17, 2010 |
| 94 | Behind Enemy Lines (2001) - Nov 17, 2010 |
| 90 | Jurassic Park (1993) - Nov 17, 2010 |
| 50 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Nov 17, 2010 |
| 96 | Dirty Harry (1971) - Nov 17, 2010 |
| 92 | JFK (1991) - Nov 17, 2010 |
| 97 | Big Fish (2003) - Nov 17, 2010 |
| 94 | Conspiracy Theory (1997) - Nov 17, 2010 |
| 90 | Scarface (1983) - Nov 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |