![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kino | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Dec 14, 2009
Location: UK
|

| 70 | Dirty Harry (1971) - Dec 14, 2009 |
| 40 | Mrs. Doubtfire (1993) - Dec 14, 2009 |
| 70 | Donnie Darko (2001) - Dec 14, 2009 |
| 60 | Legally Blonde (2001) - Dec 14, 2009 |
| 65 | Sunshine (1999) - Dec 14, 2009 |
| 65 | American Graffiti (1973) - Dec 14, 2009 |
| 40 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Dec 14, 2009 |
| 50 | A Beautiful Mind (2001) - Dec 14, 2009 |
| 5 | 13 Going on 30 (2004) - Dec 14, 2009 |
| 45 | Next (2007) - Dec 14, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |