Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kinofil
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Nov 2, 2008
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
60 Crash (2005) - Nov 02, 2008
89 Last Tango in Paris (1972) - Nov 02, 2008
68 Solaris (2002) - Nov 02, 2008
50 Lost in Translation (2003) - Nov 02, 2008
92 2001: A Space Odyssey (1968) - Nov 02, 2008
60 The Virgin Suicides (1999) - Nov 02, 2008
5 Scary Movie 2 (2001) - Nov 02, 2008
10 Casino Royale (2006) - Nov 02, 2008
85 Memento (2001) - Nov 02, 2008
40 Insomnia (2002) - Nov 02, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kinofil. Why not go rank more films, then come back and check it out again?