![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kinsey64 | |
![]() |
Movie Buff - 101 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Freaky Friday (2003) - Aug 18, 2007 |
| 95 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 18, 2007 |
| 40 | The Flintstones (1994) - Aug 18, 2007 |
| 40 | Napoleon Dynamite (2004) - Aug 18, 2007 |
| 30 | Robots (2005) - Aug 18, 2007 |
| 85 | Wayne's World (1992) - Aug 18, 2007 |
| 80 | Goodfellas (1990) - Aug 18, 2007 |
| 65 | Bruce Almighty (2003) - Aug 18, 2007 |
| 50 | Chicken Little (2005) - Aug 18, 2007 |
| 75 | Enemy of the State (1998) - Aug 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |