![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kioss | |
![]() |
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Apr 14, 2006
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 86 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 87 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 64 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 63 | Big Daddy (1999) - Aug 13, 2007 |
| 44 | Black Knight (2001) - Aug 13, 2007 |
| 78 | Bowling for Columbine (2002) - Aug 13, 2007 |
| 32 | Cabin Fever (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Chinatown (1974) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |