![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kipflorida | |
![]() |
Movie Buff - 418 Films Ranked
Member Since: Jul 22, 2009
Location: Taneytown, MD, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Night of the Living Dead (1968) - Jul 28, 2009 |
| 90 | Dog Soldiers (2002) - Jul 28, 2009 |
| 85 | Short Circuit (1986) - Jul 28, 2009 |
| 86 | Catch Me If You Can (2002) - Jul 28, 2009 |
| 80 | Fear (1996) - Jul 28, 2009 |
| 83 | Charlie Wilson's War (2007) - Jul 28, 2009 |
| 90 | To Kill a Mockingbird (1962) - Jul 28, 2009 |
| 87 | Collateral (2004) - Jul 28, 2009 |
| 90 | A Simple Plan (1998) - Jul 28, 2009 |
| 90 | Kingpin (1996) - Jul 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |