Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Before Midnight&q...
the Blog Two New Genres: History ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kippy97
Movie Buff - 385 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2012
Location: USA
Recent Rankings
49 T5 Wild Wild West (1999) - Apr 02, 2012
49 T5 Who Am I? (1998) - Apr 02, 2012
50 T6 Total Recall (1990) - Apr 02, 2012
40 T5 Starship Troopers (1997) - Apr 02, 2012
44 T5 Split Second (1992) - Apr 02, 2012
22 T2 Slaughterhouse-Five (1972) - Apr 02, 2012
48 T5 Pitch Black (2000) - Apr 02, 2012
49 T5 Paycheck (2003) - Apr 02, 2012
50 T6 Next (2007) - Apr 02, 2012
55 T7 Mom and Dad Save the World (1992) - Apr 02, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kippy97. Why not go rank more films, then come back and check it out again?