![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kiprijst | |
![]() |
Movie Buff - 206 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2009
Location: USA
|

| 70 | Airplane! (1980) - Feb 24, 2009 |
| 50 | Lilo & Stitch (2002) - Feb 24, 2009 |
| 40 | Batman & Robin (1997) - Feb 24, 2009 |
| 85 | No Country for Old Men (2007) - Feb 24, 2009 |
| 88 | North by Northwest (1959) - Feb 24, 2009 |
| 60 | You, Me and Dupree (2006) - Feb 24, 2009 |
| 80 | Private Parts (1997) - Feb 24, 2009 |
| 80 | Iron Man (2008) - Feb 24, 2009 |
| 40 | Sleepless in Seattle (1993) - Feb 24, 2009 |
| 85 | Stand by Me (1986) - Feb 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |