![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kirez | |
![]() |
Movie Buff - 205 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2007
|

| 75 T5 | Four Rooms (1995) - Sep 22, 2007 |
| 85 T8 | Casino (1995) - Aug 31, 2007 |
| 60 T2 | Big Momma's House (2000) - Aug 31, 2007 |
| 80 T7 | The Dreamers (2003) - Aug 31, 2007 |
| 80 T7 | Pay It Forward (2000) - Aug 31, 2007 |
| 65 T2 | The Manchurian Candidate (1962) - Aug 31, 2007 |
| 75 T5 | Planet of the Apes (1968) - Aug 31, 2007 |
| 70 T4 | The Lost World: Jurassic Park (1997) - Aug 31, 2007 |
| 70 T4 | Final Destination (2000) - Aug 31, 2007 |
| 85 T8 | Jackie Brown (1997) - Aug 31, 2007 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,053,000 Movie Rankings and Counting... |