Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
kirpininruhu
Flick Fan - 90 Films Ranked
Member Since: Aug 26, 2010
Location: istanbul, Turkey
Recent Rankings
70 V for Vendetta (2006) - Aug 27, 2010
80 Pan's Labyrinth (2006) - Aug 27, 2010
75 The Lives of Others (2006) - Aug 27, 2010
80 Mary and Max (2009) - Aug 27, 2010
80 The Shining (1980) - Aug 27, 2010
75 Vertigo (1958) - Aug 27, 2010
70 American History X (1998) - Aug 27, 2010
70 The Dark Knight (2008) - Aug 27, 2010
70 Rear Window (1954) - Aug 27, 2010
75 12 Angry Men (1957) - Aug 27, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with kirpininruhu. Why not go rank more films, then come back and check it out again?