kirshark

kirshark
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2009
Location: Juneau, Alaska, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 54% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Rated 07 Sep 2009
95 97% Reservoir Dogs (1992) - Rated 07 Sep 2009
85 71% Die Hard (1988) - Rated 07 Sep 2009
90 90% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 07 Sep 2009
80 54% Alien: Resurrection (1997) - Rated 07 Sep 2009
85 71% The Evil Dead (1981) - Rated 07 Sep 2009
45 11% Rush Hour (1998) - Rated 07 Sep 2009
2% Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) - Rated 07 Sep 2009
70 30% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 07 Sep 2009
75 42% Waterworld (1995) - Rated 07 Sep 2009