![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kislio | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Apr 17, 2010
Location: USA
|

| 95 | Hotel Rwanda (2004) - May 27, 2010 |
| 85 | A Single Man (2009) - May 23, 2010 |
| 75 | Thank You for Smoking (2006) - May 23, 2010 |
| 80 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - May 23, 2010 |
| 75 | Eagle Eye (2008) - May 23, 2010 |
| 70 | Paragraph 175 (2000) - May 23, 2010 |
| 60 | Children of Men (2006) - May 22, 2010 |
| 50 | Trainspotting (1996) - May 21, 2010 |
| 60 | The Hurt Locker (2009) - May 21, 2010 |
| 90 | Star Trek (2009) - May 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |