![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kisonecat | |
![]() |
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2008
|

| 90 | It's a Wonderful Life (1946) - Apr 06, 2008 |
| 80 | Back to the Future (1985) - Apr 06, 2008 |
| 90 | The Matrix (1999) - Apr 06, 2008 |
| 80 | Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) - Apr 06, 2008 |
| 70 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Apr 06, 2008 |
| 80 | American Beauty (1999) - Apr 06, 2008 |
| 60 | Armageddon (1998) - Apr 06, 2008 |
| 35 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Apr 06, 2008 |
| 64 | Zoolander (2001) - Apr 06, 2008 |
| 60 | Star Trek: The Motion Picture (1979) - Apr 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |