![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kisp | |
![]() |
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: May 19, 2009
Location: Ireland
|
|
Message Sent!
| |

| 69 | Wimbledon (2004) - May 19, 2009 |
| 100 | The Girl Next Door (2004) - May 19, 2009 |
| 78 | The Lake House (2006) - May 19, 2009 |
| 60 | 13 Going on 30 (2004) - May 19, 2009 |
| 90 | Lady and the Tramp (1955) - May 19, 2009 |
| 60 | Music and Lyrics (2007) - May 19, 2009 |
| 80 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - May 19, 2009 |
| 70 | 40 Days and 40 Nights (2002) - May 19, 2009 |
| 75 | The Wedding Planner (2001) - May 19, 2009 |
| 78 | Brokeback Mountain (2005) - May 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |