![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
kittie | |
![]() |
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: May 26, 2010
Location: USA
|

| 78 | The Breakfast Club (1985) - May 27, 2010 |
| 92 | Queen of the Damned (2002) - May 27, 2010 |
| 89 | Cruel Intentions (1999) - May 27, 2010 |
| 87 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - May 26, 2010 |
| 85 | Dogma (1999) - May 26, 2010 |
| 78 | Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous (2005) - May 26, 2010 |
| 78 | Pulp Fiction (1994) - May 26, 2010 |
| 87 | Eurotrip (2004) - May 26, 2010 |
| 65 | Charlie's Angels (2000) - May 26, 2010 |
| 78 | Juno (2007) - May 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |